مشخصات عمومی دلتا
دلتا به روایت مدیر عامل
مزایای دلتا
همکاری با آژانس های املاک
فرصت های شغلی
تماس با ما
آژانس 5
آژانس 850
آژانس 2*2
انعقاد قرارداد
لینک های مفید
آژانس های فعال در سایت دلتا
افتخارات
دلتا حامی امور خیر
واژه نامه حقوقی
معماری های خاص ایران
فروش ویژه دلتا
Contact Us
تور مجازی


گروه املاک دلتا در سال 1356 با هدف ایجاد و توسعه آژانس های املاک مدرن و مبتنی بر استانداردهای بین المللی در ایران تاسیس شد .
گروه املاک دلتا با گذشت بیش از 33 سال بعنوان بنیانگذار دلالی علمی املاک در ایران با ایجاد و ابداع راهکارهایی نوین در حوزه معاملات املاک کشور توانسته است نیازهای گسترده مشتریان خود را به خوبی تامین کند. .
گروه املاک دلتا با مجموعه آژانس های 850 ، 5 ، 2*2 و آژانس Home در مجموع مناطق وسیعی از شهر تهران را پوشش       می دهند .
گروه دلتا همواره به استفاده از آخرین تکنولوژی ها در حوزه های مدیریتی متعهد است و به همین علت با راه اندازی شبکه کامپیوتری بزرگی در داخل مجموعه و جذب نیروهای کارآمد به جمع آوری بزرگترین بانک اطلاعات املاک در کشور اقدام کرده است .
www.deltahome.ir

این پایگاه اینترنتی با داشتن اطلاعات مفیدی به زبان انگلیسی در بخش اجاره املاک به شرکت ها ی خارجی و   خارجی ها ی مقیم ایران فعالیت می کند.
این شبکه با ثبت بیش از 200000 رکورد اطلاعاتی ضمن ارتباط با شبکه کامپیوتری بزرگی که همه شعبات را به یکدیگر متصل می سازد مورد استفاده قرار می گیرد .
در همین ارتباط ، شرکت در سال 1382 اقدام به طراحی و راه اندازی وب سایت www.delta.ir نیز نموده است که هم اکنون این وب سایت بعنوان بزرگترین و جامع ترین پایگاه اطلاع رسانی املاک در ایران شناخته می شود.