دکوراسیون | دوشنبه، 22 خرداد 96

چیدمان خانه های نقلی با دکوراسیونی ساده

در این گزارش خانه هایی را می بینید که از لحاظ مساحت  خیلی کوچکند اما چیدمان داخلی آنها طوری است که بینندگان محو زیبایی، شیک بودن و دلبازی خانه می شوند. این خانه ها به سبک مدرن طراحی شده اند و از لوازم طبیعی و امروزی در دکوراسیون استفاده می کنند.

 

عکس های پایین تنوع بالای دکوراسیون اتاق نشیمن خانه را به خوبی نشان می دهد. مبلمان و دیوارها خیلی ظریف بنظر می رسند، دیوار پشت تلویزیون بافتی متفاوت نسبت به سایر قسمت های خانه دارد ،کفپوش چوبی طرح چپ و راست دارد که دراصطلاح به نام کفپوش تیغ ماهی شناخته می شود.

خانه بعدی  آپارتمانی است که دیوارهای داخلی خانه به جای گچ و سیمان با شیشه ساخته شده است. به همین سبب فضای داخلی بسیار دلبازو روشن جلوه می کند. ورودی خانه خیلی زیبا با پنل های چوبی طبیعی ازقسمت آشپزخانه، اتاق خواب و نشیمن جدا شده و خود اتاق خواب نیز توسط دیواری با درب های شیشه ای که از دو طرف باز می شود ازسایر قسمت ها جدا شده است. کناراتاق خواب خیلی هوشندانه یک اتاق برای مطالعه و کار درنظر گرفته شده که ازاتاق خواب جدا است.

 

خانه زیر با مساحت ۳۶ متر مربع بهترین طراحی داخلی نسبت به فضا را دربین چیدمان خانه های نقلی این گزارش ازآن خود کرده است . کفپوش های سنگ مرمری، دیوارهای شیشه ای دودی و مبلمانی مدرن و بسیار باکیفیت جزئیاتی لوکس هستند که درهمان نگاه اول توجه همه را به خود جلب می کنند طوریکه کسی متوجه کوچکی فضا نخواهد شد.

اوج طراحی و زیبایی این خانه را می شود درآشپزخانه یکدست مشکی رنگ جستجو کرد. رنگ مشکی مات باعث شده دکوراسیون آشپزخانه مدرن و ساده بنظر برسد.همچنین نورپردازی توکار پایین کابینت ها ازتاریکی بیش ازحد هنگام آماده سازی غذا جلوگیری می کند. بعدازآشپزخانه به اتاق خواب می رسیم که توسط شیشه های دودی ازسایرقسمت های خانه جا شده است. با این کاردرعین حفظ فضای خصوصی، نور به تمام فضای خانه نفوذ کرده و ازتاریک و دلگیر شدن فضا جلوگیری می کند. حتی حمام و سرویس بهداشتی کوچک خانه نیزازباکیفیت ترین مصالح موجود ساخته شده است.

نظرات کاربران

تا کنون نظری برای این مطلب ثبت نشده است، شما اولین باشید.

ارسال نظر شما

جشنواره لبخند طلائی دلتا همیـن حالا در جشنواره شرکت کنید