دیدنی ها | شنبه، 20 خرداد 96

خانه های دلنشین

با دیدن این خانه ها ی کوچک شاید در باره بزرگی متراژ خانه ، کمی تامل کنید . این خانه ها تا دلتان بخواهد زیبا است و نشان می دهد که بزرگی فضا چندان اهمیت نخواهد داشت .

   کلبه ساحلی در ماساچوست

متراژ: 26 متر مربع
قیمت: 199,000 دلار

بیش از300 متر ازساحل خصوصی درشمال شهرک ترورو (ماساچوست، آمریکا) به این خانه تعلق دارد. آخرین شخصی که این خانه را خریداری و بازسازی کرده است ، سرمایه گذاری دربخش مسکن بوده است .

خانه ای در محدوده دریاچه تاهو در «نوادا»

متراژ: 44 متر مربع
قیمت: 419,000 دلار
 

این خانه در Zephyr Cove نوادا (آمریکا) واقع و در سال 1929 ساخته شده ودر سال 2001 در فهرست «اداره ملی اماکن تاریخی آمریکا» به ثبت رسیده است.

   خانه ای عمودی در «سیاتل»

متراژ: 78 متر مربع با عرض 7.5 متر

این خانه عمودی برای زندگی بهتر و آرامش بخش در فضای شلوغ و پر ازدحام شهری ساخته شده است. طراحان در تلاشند در سراسر سیاتل این خانه های هوشمند و سازگار با محیط را بسازند.

   خانه کولی وار، اثر «راشل راس»

متراژ: 15 متر مربع

قیمت: 8,000 دلار

«راشل راس» سال 2000 میلادی این خانه را با مواد بازیافتی درجنگل سدرکانادا ساخته است. اینجا محل زندگی او نیست، اما برای مطالعه و نویسندگی به این خانه پناه می آورد.

   خانه شناور بر آب (طراح: Dymitr Malxew)

این خانه را می شود  جابجا کرد. ساخت آن کاملا استاندارد و با محیط زیست سازگار است.ساخت این خانه بسیار زیبا و شناور، با انگیزه پیوند اعضای خانواده با طبیعت بوده است.  

   مهمانخانه   (اثر Jim Poteet)

متراژ: 30 متر مربع

در سن آنتونیو، تگزاس

این مهمانخانه ازیک کابین با ابعاد استاندارد 12 مترساخته شده است. برای آنکه این خانه درفصل تابستان و گرما خنک بماند، کفپوش های آن چوبی و درسقف آن باغچه ای پرازگل ساخته شده است.

منبع:
دلتا

نظرات کاربران

تا کنون نظری برای این مطلب ثبت نشده است، شما اولین باشید.

ارسال نظر شما

جشنواره لبخند طلائی دلتا همیـن حالا در جشنواره شرکت کنید