دکوراسیون | سه شنبه، 16 خرداد 96

دکوراسیون خارجی

در بین تمام گزینه ها برای چیدمان خانه با سبک های اروپایی و غربی اگر نگوییم محبوب ترین، یکی از محبوب ترین سبک ها، سبک اسکاندیناویایی است که رنگ های سفید و فضای بسیارروشن حرف اول را در آن می زنند. به همین سبب امروزه در بسیاری از خانه های آپارتمانی که با مشکل کمبود فضا روبرو یند، همین سبک انتخاب می شود.
 
درسبک اسکاندیناویایی رنگ سفید، مبلمان خاکستری و چوب طبیعی حضوری چشم گیر دارند. خانه ای که دراین مطلب بررسی خواهم کرد یکی ازهمین آپارتمان هااست که به رغم مساحت کم بسیار کاربردی و دلباز طراحی شده است.

این آپارتمان درکشورتایوان قرارگرفته  اما سبک اسکاندیناویایی را بسیارعای اجراکرده است. در اتاق نشیمن این موضوع به خوبی خود را نشان می دهد. این اتاق خیلی راحت و شیک طراحی شده است . البته  این خانه نیزبا استفاده از مبلمانی به سبک اسکاندیناویایی فضا را بسیار شیک و راحت نشان می دهد.

یکی دیگر از مهم ترین بخش های سبک اسکاندیناویایی، رنگ ها هستند. دراین سبک نمی توانید از رنگ های خیلی جذاب و روشن مانند سبز، قرمز، زرد، بنفش یا آبی استفاده کنید.

بعداز اتاق نشیمن و هال پذیرایی به آشپزخانه می رسیم که بسیار کاربردی و زیبا طراحی شده است. وجود قفسه ای بازدربالای جزیره کاشی کاری شده حال و هوای این قسمت خانه را دگرگون کرده است.

 بسیاری فکرمی کنند نصب کردن تلویزیون صفحه تخت به تنهایی برای تزیین دکوراسیون دیواراتاق نشیمن کافی است اما اینطور نیست. همانطورکه درشکل زیرمشاهده می کنید، نصب شلف وقفسه اطراف تلویزیون، ظاهری بسیار جذاب تربه فضا داده است.

در پایان این مطلب به اتاق خواب ها و حمام و سرویس بهداشتی خانه می رسیم. بازهم دراینجا آثار چیدمان منزل به سبک اروپایی و مدرن خودنمایی می کند. اتاق خواب ها تا جای ممکن ساده و خلوت طراحی شده اند. حمام و سرویس بهداشتی نیزبا کاغذ دیواری های طرح سرامیک تزیین شده اند تا هم ساده وهم شیک باشند.

نظرات کاربران

تا کنون نظری برای این مطلب ثبت نشده است، شما اولین باشید.

ارسال نظر شما

جشنواره لبخند طلائی دلتا همیـن حالا در جشنواره شرکت کنید