دکوراسیون | دوشنبه، 8 خرداد 96

دکوراسیون آپارتمان فیروزه ای

یکی از جنبه های چالش برانگیز طراحی یک آپارتمان ، دوراندیشی و تطابق با سبک زندگی ساکنان و درنظرگرفتن گزینه های دردسترس و محدودیت های موجود در طراحی است. این آپارتمان منحصر به فرد با تم رنگی فیروزه ای ملایم و با ترکیبی از ایده های خلاقانه،فضایی با تم بهاری، شادی بخش و پرازلطافت ایجاد کرده است.

اتاق نشیمن با بلوک های شیشه ای شفاف ازفضای غذاخوری و آشپزخانه جدا شده است .عناصر شیشه ای نقشی فوق العاده در این طراحی دارند .

استفاده از بلوک های شیشه ای و سطوح سفید ، سنگینی دیوارآجری را متعادل  و سه چراغ های آویز آشپزخانه ساده احساسی ازفضا و سبک معاصر را به فضا القا کرده است . ترکیب رنگ های ملایم و فیروزه ای آرامش بخش در تمام فضاها و درمبلمان به چشم می آید و لطافت و احساسی دلنشین در این آپارتمان ایجاد کرده است.

در جلوی بلوک های شیشه ای مبل راحتی بزرگی برای استراحت و تماشای تلویزیون جای گرفته و با طراحی هوشمندانه دیواری که تلویزیون روی آن قرار دارد در واقع مانند مرزی فضای خواب و تخت خواب را از نشیمن جدا وفضایی خصوصی و خارج از دید برای ساکنان فراهم کرده است. به جای پنهان کردن تخت خواب و قرارگیری در کنج فضا ، حجم مناسبی از فضای زندگی به تخت خواب اختصاص داده شده است.

نظرات کاربران

تا کنون نظری برای این مطلب ثبت نشده است، شما اولین باشید.

ارسال نظر شما

جشنواره لبخند طلائی دلتا همیـن حالا در جشنواره شرکت کنید