دکوراسیون | دوشنبه، 8 خرداد 96

دکوراسیون آپارتمان فیروزه ای

یکی از جنبه های چالش برانگیز طراحی یک آپارتمان ، دوراندیشی و تطابق با سبک زندگی ساکنان و درنظرگرفتن گزینه های دردسترس و محدودیت های موجود در طراحی است. این آپارتمان منحصر به فرد با تم رنگی فیروزه ای ملایم و با ترکیبی از ایده های خلاقانه،فضایی با تم بهاری، شادی بخش و پرازلطافت ایجاد کرده است.

اتاق نشیمن با بلوک های شیشه ای شفاف ازفضای غذاخوری و آشپزخانه جدا شده است .عناصر شیشه ای نقشی فوق العاده در این طراحی دارند .

استفاده از بلوک های شیشه ای و سطوح سفید ، سنگینی دیوارآجری را متعادل  و سه چراغ های آویز آشپزخانه ساده احساسی ازفضا و سبک معاصر را به فضا القا کرده است . ترکیب رنگ های ملایم و فیروزه ای آرامش بخش در تمام فضاها و درمبلمان به چشم می آید و لطافت و احساسی دلنشین در این آپارتمان ایجاد کرده است.

در جلوی بلوک های شیشه ای مبل راحتی بزرگی برای استراحت و تماشای تلویزیون جای گرفته و با طراحی هوشمندانه دیواری که تلویزیون روی آن قرار دارد در واقع مانند مرزی فضای خواب و تخت خواب را از نشیمن جدا وفضایی خصوصی و خارج از دید برای ساکنان فراهم کرده است. به جای پنهان کردن تخت خواب و قرارگیری در کنج فضا ، حجم مناسبی از فضای زندگی به تخت خواب اختصاص داده شده است.

نظرات کاربران

تا کنون نظری برای این مطلب ثبت نشده است، شما اولین باشید.

ارسال نظر شما