اخبار ملکی | سه شنبه، 21 دی 95

دامنه نرخ مسکن درمحله مجیدیه شمالی

دامنه نرخ آپارتمان در محله مجیدیه شمالی بین 5/ 3 تا 5/ 8 میلیون تومان است.

به گزارش سایت دلتا به نقل از دنیای اقتصاد ، محله مجیدیه شمالی سهمی وسیع از تقاضا را در دامنه  قیمتی مترمربعی 5/ 3 میلیون تا هشت میلیون تومان ، پوشش داده است.

دسترسی نسبتا آسان به محله مجیدیه شمالی ازطریق بزرگراه‌ های رسالت ، همت و خیابان پاسداران سبب شده این محله در سال‌ های اخیر برای سکونت بسیار مورد توجه قرار گرفته و بخشی از تقاضای بازار مسکن در منطقه چهار را به خود اختصاص داده است.

این محله  از بزرگراه رسالت آغاز و تا محدوده شمس‌آباد را شامل می‌ شود و با نزدیک‌ ترشدن به این محدوده ، آپارتمان‌ های نوساز و لوکس که در مقایسه با ضلع جنوبی محله ، نرخ بالاتری دارند ، بیشتر می‌ شود.

بر اساس داده های سامانه اطلاعات بازار املاک ایران ، حدود نرخ آپارتمان نوساز در محله مجیدیه شمالی به تناسب مرغوب بودن نقاط مختلف محله ، بین چهار میلیون و 700 تا هشت میلیون و 500 هزار تومان است.

اما اگر در پی آپارتمان‌هایی با عمر بیش از پنج سال و اصطلاحا «به قیمت رسیده» باشید ، می‌ توانید آپارتمان‌ هایی را دراین محله پیدا کنید که به سبب سن بیشتر یا بی بهره بودن ازامکانات ضروری نظیر پارکینگ ، بهای هر مترمربع آنها کمتر از چهارمیلیون تومان است در حالی که در نقاط مرغوب این محله هم واقع شده اند.

منبع:
دلتا

نظرات کاربران

تا کنون نظری برای این مطلب ثبت نشده است، شما اولین باشید.

ارسال نظر شما

جشنواره لبخند طلائی دلتا همیـن حالا در جشنواره شرکت کنید