اخبار ملکی | چهارشنبه، 22 دی 95

نرخ آپارتمان درمنطقه شهران

 متوسط بهای پیشنهادی آپارتمان در نقاط مختلف شهران را واسطه ها مترمربعی 4 تا 6 میلیون تومان اعلام می کنند.

 به گزارش سایت دلتا به نقل از دنیای اقتصاد ، منطقه شهران در شمال غربی منطقه پنج شهرداری تهران واقع شده واز محله‌ های پر متقاضی غرب تهران به شمار می‌ رود.

مشاوران املاک می گویند : بخشی از تقاضای سکونت در شهرک غرب و سعادت‌ آباد به شهران سرازیر می‌ شود ، چرا که این محله با استقرار در غرب تهران ، نرخی مناسبت‌ تر نسبت به محله‌ های یاد شده دارد.

بهای واحدهای نوساز براساس مرغوب بودن محله و امکانات واحدهای مسکونی ، پیشنهاد می‌ شود. آپارتمان‌ های میان سال با سن بنای 5 تا 12 سال نیز بین 4 تا 5/ 5 میلیون‌ تومان نرخ ‌گذاری شده‌ اند ، اما اگر قدری بیشتر در بازار جست‌ وجو کنید ، آپارتمان‌ هایی با بهای ‌مناسب در این محدوده سنی پیدا می‌ کنید که بهای هر مترمربع آنها بین 5/ 3 تا 4 میلیون تومان است.

یکی از مشاوران املاک در باره آخرین اوضاع بازارمعاملات املاک درشهران می گوید : در چند ماه اخیر نوسازهای زیادی در محله شهران فایل شده است، اما از آنجا که فروشندگان در یکی ، دو ماه اخیر توقع افزایش قیمت دارند و واحدهای خود را قدری بالاتر از سطح قیمت تابستان ، نرخ ‌گذاری کرده‌ اند ، میزان معاملات نوساز در شهران نسبت به تابستان کاهش یافته است.

در حالی که واحدهای میان سال و به ویژه با عمر بیش از 10 سال نرخ پیشنهادی عادلانه ‌تر و بازاری گرم‌ تر دارند. به گفته مشاوران املاک هم اکنون فایل‌ های زیرقیمت بسیاری در بازه سنی بیش از 10 سال قابل جست‌ وجوهستند.

کوهسار، جهاد ، فلکه‌های اول ، دوم و سوم ، طوقانی ، اسحاقی ، وسک و نیروگاه ، برخی زیرمحله‌ های شهران است که در سن بنای مشابه ، تفاوت قیمت زیادی با یکدیگر ندارند.

منبع:
دلتا

نظرات کاربران

تا کنون نظری برای این مطلب ثبت نشده است، شما اولین باشید.

ارسال نظر شما

جشنواره لبخند طلائی دلتا همیـن حالا در جشنواره شرکت کنید