اخبار ملکی | سه شنبه، 21 دی 95

واگذاری مسکن مهر ۱۰ استان تا اردیبهشت۹۶

قائم‌ مقام وزیر راه و شهرسازی در طرح مسکن مهر ، گفت : پرونده مسکن مهر ۱۰ استان اولویت دار کشور باید تا اردیبهشت سال ۹۶ بسته شود.

به گزارش سایت دلتا به نقل از خبرگزاری مهر احمد اضغری مهرآبادی با بیان اینکه هم اکنون تکمیل مسکن مهر یکی از اولویت‌های اصلی دولت یازدهم به شمار می‌ رود افزود : باید تمام بخش‌ها فعال شده و به وظایف خود عمل کنند چرا که منافع مردم در پیشبرد این پروژه دخیل است.

وی گفت : تکمیل مسکن مهر در تمام استان‌ ها به ویژه ۱۰ استان اولویت‌ دار شامل یزد ، اردبیل ، ایلام ، زنجان ، مرکزی ، سیستان و بلوچستان ، خراسان جنوبی ، قم ، چهارمحال و بختیاری و کهگیلویه و بویراحمد که پروژه‌ های آن‌ ها نزدیک به پایان است باید درنشست هایی به صورت منظم و به ریاست استانداران هرهفته برگزار و مسائل و مشکلات پیش‌ رو بررسی شود.

به گفته مهرآبادی ، اگر دستگاه‌ های مربوط کمک کنند و مصوبات دولت (که همگی با پیگیری‌ های وزارت راه و شهرسازی به تصویب رسیده است) محقق شود می‌ توانیم تمام پروژه‌ ها به غیر از واحدهای بدون متقاضی و مشکل‌ دار را تا پایان دولت به پایان برسانیم.

وی همچنین با بیان این که تمام تعاونی‌ ها باید مشکلات واحدهای تعاونی‌ ساز را هرچه سریعتر برطرف کنند و فعال شوند ، گفت : هم اکنون ۲۸۹ هزار واحد در سطح کشور باقی‌ مانده است که نزدیک به ۱۵۰ هزار واحد آن در مرحله نازک‌ کاری قرار دارد و ۱۱۷ هزار واحد آن با وجود به کارگیری تدابیر متعدد همچنان بدون متقاضی است.

قائم مقام وزیر راه و شهرسازی در طرح مسکن مهرهمچنین خاطر نشان کرد : نمایندگان مجلس شورای اسلامی درباره لزوم تامین باقی‌ مانده تعهدات بانک مسکن به طرح مسکن مهرمصوباتی داشتند که این موضوع به تکمیل این طرح کمک می‌ کند.

منبع:
دلتا

نظرات کاربران

تا کنون نظری برای این مطلب ثبت نشده است، شما اولین باشید.

ارسال نظر شما